Kategorie: / Budownictwo

COM-DACH Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o COM-DACH
5 / 5 2021-10-02

Moim zdaniem każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-09-09

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2021-03-12

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane cenzurze czy nawet wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszystkie moje opinie zostają opublikowane praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy rynkowego lidera. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-02-26

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sklepach i wykonawcach usług. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki temu miejscu już trzy razy uniknąłem wejścia w relację z antykonsumenckim sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie godną zaufania markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Ekstra, że jesteście.

Rzetelne opinie o COM-DACH

COM-DACH

Siedziba
Podlesie

WWW
http://com-dach.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie