Kategorie: / Pozostałe

Conner.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.60
opinie o Conner.pl
2 / 5 2018-10-04

Nie polecam tego sprzedawcy, który na Allegro sprzedał mi produkt nie spełniający umowy, ponieważ brakowało pilota do głośników, mimo że w opisie było to jasno zaznaczone. Po wielu mailach i niechęci ze strony sprzedawcy, ten ostatecznie zgodził się na zwrot, ale potem podał nieprawdziwe informacje w negatywnym komentarzu na Allegro, oskarżając mnie o nieuczciwość i uszkodzenia sprzętu. Nie zgadzam się z jego podejściem, ponieważ zachowywałem się fair, zaś transport mógł być przyczyną uszkodzenia. Sprzedawca po prostu obraża mnie bezpodstawnie na platformie.

5 / 5 2018-09-05

Obsługa w tym sklepie jest bardzo profesjonalna, panowie zawsze chętni do udzielenia pomocy, a dodatkowo mają także własny serwis na miejscu. Ceny w porównaniu do innych sklepów w Łodzi są bardzo atrakcyjne. Z całą pewnością polecam ten sklep moim przyjaciołom.

5 / 5 2018-08-15

Idealne doradztwo i profesjonalna obsługa - POLECAM

5 / 5 2018-07-03

Jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi klienta, jak i jakości sprzętu. Kiedy zamówiłem u nich komputer i porównałem ceny z innymi firmami w internecie, okazało się, że ich oferta była znacznie tańsza. Zawsze dostaję dobre rady i pomoc. Z pewnością odwiedzę ich jeszcze wielokrotnie i zdecydowanie polecam!

0 / 5 2018-07-03

Ten sklep okazał się tak wesoły jak żart. Złożyłem zamówienie w poniedziałek, a już we wtorek otrzymałem informację, że paczka została wysłana. Pomimo wcześniejszych zapewnień, że zostanie wysłana w poniedziałek, było już za późno. Od wtorku dzwoniłem kilkakrotnie, prosząc o numer przesyłki. Na początku łatwo mi to szło, bo wciąż spodziewałem się, że paczka nadejdzie, ale kiedy minął kolejny dzień, stałem się niecierpliwy. W środę i czwartek usłyszałem różne obietnice, ale nic się nie zmieniło. Następnie dowiedziałem się, że sprzedali produkt, którego nie mieli, i poprosili mnie o zwrot pieniędzy. Obecnie oczekuję na zwrot, ale zastanawiam się, jak długo to potrwa. Odkryłem dopiero teraz, że to nie jest dobry sklep, więc żałuję, że nie przeczytałem o nim wcześniej.

5 / 5 2018-05-16

Jestem gorąco poleca ten sklep. Często tam robie zakupy i jestem bardzo zadowolona zarówno z miłej obsługi, jak i jakości sprzętu. Komputer, który kupiłam pięć lat temu, nadal działa bez zarzutu. A nowy notebook, jakby nie patrzeć, jest naprawdę szybki jak rakieta.

5 / 5 2018-05-16

Chciałabym polecić ten sklep. Często tam robię zakupy i jestem bardzo zadowolona z miłej obsługi oraz jakości sprzętu. Mój komputer, który kupiłam 5 lat temu, wciąż działa bez zarzutu. A nowy notebook, który kupiłam niedawno, działa bardzo szybko i sprawia mi wiele radości.

5 / 5 2018-05-01

szybko i profesjonalnie. stacjonarka złożona szybko i tak jak chciałem. jak na razie super przez duże S

5 / 5 2017-09-25

Bardzo miła obsługa, błyskawiczna wysyłka. Polecam!

1 / 5 2017-09-10

Brak kontaktu ze sklepem. Towar chyba niedostępny.

5 / 5 2017-07-21

Wygląda na to, że Joe nie ma zbyt dużo wiedzy na temat podzespołów. Aktualnie stworzę kolejny komputer dla siebie, a także dla moich znajomych, którzy tam trafili za ich rekomendacją. Wybrałem podzespoły wyższej klasy, takie jak asus, msi i inne, które są trochę droższe, ale lepsze. Ci, którzy szukają tańszych rozwiązań, mogą kupić sobie dacię, ja natomiast wolę mercedesa. Gorąco polecam to miejsce ze względu na świetną obsługę i przyjazną atmosferę. Młodzi chłopacy tam pracujący doskonale się na tym znają.

2 / 5 2017-07-15

Odradzam zdecydowanie. Nabyłem komputer, który okazał się być wadliwy. Sprzedawca obiecał zwrot pieniędzy, ale teraz twierdzi, że nie pamięta. Sprzedawca stosuje różne sztuczki, aby nie zwrócić pieniędzy. Nie dajcie się oszukać.

2 / 5 2017-07-15

Niekoniecznie polecam tego sprzedawcę. Zakupiłem komputer, który okazał się niestety nie działać. Sprzedawca początkowo obiecał zwrot pieniędzy, jednak następnie stracił pamięć. Ten sprzedawca stosuje różne sztuczki, aby uniknąć oddania pieniędzy. Nie pozwólcie się oszukać.

3 / 5 2017-06-13

Rozstrzylnie odradzam ten sklep. W tej samej cenie, co ich zestaw, można kupić coś znacznie lepszego. Dodatkowo, składane przez nich podzespoły są najgorszej jakości, pomimo udawania doskonałej jakości.

3 / 5 2017-06-13

Stanowczo nie polecam tego sklepu. Za tę samą cenę można otrzymać zestaw dwa razy lepszy, z dodatkowym montażem najgorszych podzespołów, które udają, że są doskonałej jakości.

2017-05-06

Życzliwi ludzie, którzy znają się na rzeczy. Wiele osób z akademika korzysta z ich pomocy. Zdecydowanie polecam.

1 / 5 2017-04-04

Nie kupujcie tam nic sklep jest nie poważny sprawa znajdzie się w sądzie to są oszuści i omijacie ten sklep szerokim łukiem

Rzetelne opinie o Conner.pl

Conner.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://www.conner.pl

Email
[email protected]

Telefon
042 631 94 20

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie