Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Consonni.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Consonni.pl
5 / 5 2022-09-03

Jasnym faktem jest, że przedsiębiorstwa, podobnie jak politycy, uwielbiają obiecywać różne rzeczy. Jednakże, w rzeczywistości sytuacja bywa różna - na pewno nie jest tak kolorowo, jak w reklamach. Dlatego uważam, że stworzenie takich stron internetowych jest bardzo korzystne. Solidne i zorientowane na klienta firmy mogą się w ten sposób reklamować i dowiedzieć się, co można poprawić, podczas gdy nieuczciwi właściciele biznesów będą tracić swoich klientów. To naprawdę wspaniała inicjatywa!

5 / 5 2021-08-20

Bardzo się cieszę, że mogę być pomocny innym w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu dostosowanej do ich potrzeb usługi oraz w identyfikacji prawdziwych i wiarygodnych sprzedawców. Najważniejszym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak ingerencji w opinie. Opinie są publikowane natychmiastowo na serwisie i jego zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-23

Na tej stronie możesz znaleźć opinie na temat znanych producentów, ale także małych lokalnych firm z mojej wioski. Zazwyczaj odwiedzam ten portal przed zakupem czegoś w nieznanym dla mnie sklepie, i do tej pory nie byłem rozczarowany. Bardzo się cieszę, że istnieją takie strony internetowe.

5 / 5 2021-05-04

Dotychczas, aby poznać opinie konsumentów o firmach i ich ofercie, korzystałem przede wszystkim z wizytówki Google i mediów społecznościowych. Jednak teraz obowiązkowo zaglądam również tutaj. Niekiedy recenzje są bardzo emocjonalne, co nie zawsze dostarcza nam informacji o samym produkcie lub usłudze. Niemniej jednak, mogę być pewien, że administratorzy tej platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2020-06-27

Ciasta to mają wyborne.

5 / 5 2020-03-02

Podejście do klienta jak najbardziej zasługuje na wysoką ocenę!

Rzetelne opinie o Consonni.pl

Consonni.pl

Siedziba
Kamyk

WWW
https://www.consonni.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
660 505 416

Logowanie