Kategorie: / Komputery

COPY-GRAF Grzegorz Sroka i Współnicy Sp. J. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o COPY-GRAF Grzegorz Sroka i Współnicy Sp. J.
5 / 5 2022-06-02

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie jedynie wtedy, gdy jestem pewny, że nie będą one poddane ocenzurowaniu lub nawet usunięte przez moderatora strony. Tutaj wszelkie moje komentarze są publikowane prawie od razu po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Widać, że nie boisz się podejmować ryzyka i to naprawdę szanuję.

5 / 5 2022-05-14

Nie tylko publikuję tutaj opinie na temat sklepów i wykonawców usług. Wiele razy analizuję je dokładnie. Dzięki temu miejscu uniknąłem kilka razy nawiązania kontaktu z niepochlebnym sprzedawcą. Zamiast tego, wybrałem firmę, której mogę naprawdę zaufać i jestem jej wiernym klientem do dziś. Jestem wdzięczny, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-01-20

Nie ograniczam się tylko do przedstawiania opinii o produktach i usługach. Zdecydowanie bardziej je analizuję. Dzięki waszym recenzjom udało mi się już kilka razy uniknąć podjęcia współpracy z niegodziwym dostawcą. Zamiast tego postawiłem na rzetelną firmę, która być może jestem klientem do teraz. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-02-05

Rozumiemy, że sprzedawcy i rząd mają skłonność do składania obietnic, jednak w rzeczywistości może ona różnić się od tych pięknych wizji przedstawionych w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że obecność takich stron w Internecie jest korzystna. To zaufane firmy, które dbają o swoich klientów, mają szansę się wypromować i dowiedzieć się, co mogłyby udoskonalić, a nieodpowiedzialni sprzedawcy tracą swoją reputację i klientów - świetna inicjatywa!

Rzetelne opinie o COPY-GRAF Grzegorz Sroka i Współnicy Sp. J.

COPY-GRAF Grzegorz Sroka i Współnicy Sp. J.

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://copy-graf.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie