Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Reklama i Marketing / Usługi

COPY Landia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o COPY Landia
5 / 5 2023-02-23

W ostatnich latach korzystałem tylko z wyszukiwarki Google i Facebooka, aby sprawdzić opinie konsumentów na temat firm i ich ofert. Teraz jednak zobowiązałem się także weryfikować je tutaj. Czasami recenzje są mało szczegółowe, co oznacza, że nie możemy dowiedzieć się zbyt wiele o samym produkcie. Jednak przynajmniej widzimy, że administratorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-09-23

Nie tylko wystawiam recenzje firm tutaj. Pewnie częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już pięć razy uniknąłem podpisania umowy z niepewnym przedsiębiorcą. Zamiast tego, zdecydowałem się na firmę z doskonałą reputacją, której jestem wiernym klientem do dziś. Jesteśmy tu cieszyć się, że istniejecie.

5 / 5 2022-06-28

Do tej pory czytałem tylko recenzje klientów dotyczące marek i ich produktów lub usług na profilach firmowych w Google i mediach społecznościowych. Teraz jednak zajrzę tutaj również obowiązkowo. Często te komentarze nie zawierają zbyt wiele treści, dlatego nie dostarczają zbyt wielu informacji na temat samego produktu. Ale przynajmniej mogę być pewien, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-12-10

Na tej stronie można przeczytać opinie zarówno o znanych międzynarodowych sieciach, jak i o nowo otwartych małych sklepikach z mojego miasta. Zawsze zajrzę tutaj przed zakupem w miejscu, w którym jeszcze nie robiłem zakupów, i za każdym razem byłem zadowolony z dokonanego wyboru. Bardzo się cieszę, że istnieją takie strony, które pomagają mi podejmować trafne decyzje zakupowe.

5 / 5 2021-10-18

Wszystko tu zrobią!

Rzetelne opinie o COPY Landia

COPY Landia

Siedziba
Kraków

WWW
http://copylandia.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 666-666-927

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie