Kategorie: / Usługi

Core-Tec sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Core-Tec sp. z o.o.
5 / 5 2022-01-30

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Niepodważalnym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-18

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem wcześniej tylko w profilu firmy w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-07-02

Fajnie, że mam szansę pomóc innym użytkownikom w zakupie odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego portalu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-05-20

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one przerobione czy nawet wykasowane przez właściciela strony. Na tym portalu wszystkie moje opinie pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej firemki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

Rzetelne opinie o Core-Tec sp. z o.o.

Core-Tec sp. z o.o.

Siedziba
Warszawa

WWW
http://core-tec.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie