Kategorie: / Usługi

Core-Tec sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Core-Tec sp. z o.o.
5 / 5 2022-01-30

Jestem bardzo zadowolony/a, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu produktów, które spełniają ich oczekiwania, zamawianiu usług, które są im potrzebne, oraz w odnalezieniu sprawdzonych sklepów. Co najważniejsze, moim zdaniem, jest fakt, że opinie są publikowane niemal natychmiastowo na portalu i nie są modyfikowane przez administratorów.

5 / 5 2021-07-18

Dotychczas czytałem opinie klientów o markach oraz ich produktach lub usługach jedynie na profilach firm w Google i na Facebooku. Jednak teraz zdecydowanie staram się również sprawdzić je tutaj. Często zdarza się, że komentarze są skierowane bardziej emocjonalnie niż merytorycznie, przez co niewiele mówią o samym produkcie. Jednak co najmniej widać, że moderatorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-07-02

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w wyborze właściwego produktu, zamówieniu najlepszej usługi i znalezieniu rzetelnego dostawcy. Wartością dodaną tego portalu, przynajmniej dla mnie, jest brak ingerencji w treść komentarzy. Moja opinia jest szybko publikowana na stronie, a moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-20

Oceniam książki lub produkty dopiero wtedy, gdy jestem pewien, że moja recenzja nie zostanie zmodyfikowana lub usunięta przez właściciela strony. Tutaj na tym portalu mogę umieszczać moje opinie bezpośrednio po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne lub negatywne, ze względu na to, czy dotyczą małej firmy lub dużej korporacji. Widzę, że tu nie poddajesz się łatwo i cenię to.

Rzetelne opinie o Core-Tec sp. z o.o.

Core-Tec sp. z o.o.

Siedziba
Warszawa

WWW
http://core-tec.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie