Kategorie: / Pozostałe

CORKPOL Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CORKPOL
5 / 5 2023-03-06

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym konsumentom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub w odnalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo ważnym atutem tego serwisu, według mnie, jest to, że opinie nie są moderowane. Opinia jest publikowana na portalu w krótkim czasie i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-11-26

Jest jasne, że sprzedawcy, podobnie jak politycy, lubią obiecywać wiele rzeczy, ale rzeczywistość często wygląda inaczej, niż sugerują to materiały reklamowe. Dlatego cieszy mnie fakt, że powstają portale internetowe, które umożliwiają rzetelnym firmom przedstawienie swojej oferty i usług oraz mającym na uwadze dobro klienta. W ten sposób mogą dowiedzieć się, co należy poprawić, aby ich usługi stały się jeszcze lepsze, a nieuczciwi sprzedawcy tracą swoją renomę i klientów. I właśnie tak powinno być.

5 / 5 2022-05-18

Oprócz publikacji opinii o sprzedawcach i ich ofertach, poświęcam dużo czasu na ich analizę. Dzięki waszej pomocy wielokrotnie uniknąłem zawarcia umowy z nieuczciwym sprzedawcą. W zamian za to, zdecydowałem się na wybór rzeczywiście solidnej firmy, z którą jestem związany jako lojalny klient do dziś. Cieszę się, że istniejecie.

5 / 5 2021-10-13

Zanim potwierdzam zamówienie, zawsze sprawdzam opinie innych klientów na temat produktu i sklepu na tym portalu. Robię to od wielu lat i zawsze było warto. Polecam tę weryfikację każdemu, kto nie chce marnować czasu na późniejsze kłopoty z zamówieniem, zwroty, reklamacje czy niepotrzebne dyskusje z sklepem.

5 / 5 2020-08-29

Niedrogo!

Rzetelne opinie o CORKPOL

CORKPOL

Siedziba
Ożarów Mazowiecki

WWW
https://cork.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48222330707

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie