Kategorie: / Odzież i Obuwie

Cornette Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cornette
5 / 5 2022-12-02

Na tej stronie znajdują się opinie o znanym producentach, ale również o małych firmach z mojej wioski. Przed zakupem czegokolwiek w nieznanym mi sklepie, zawsze zaglądam tutaj i jeszcze nigdy nie zostałem rozczarowany. To świetnie, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-04-23

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o dużych, znanych firmach, jak i o małych, lokalnych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Często zaglądam tutaj przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie i do tej pory nie zostałam rozczarowana. Jestem bardzo zadowolona z takich serwisów, które umożliwiają mi podejmowanie świadomych decyzji zakupowych.

5 / 5 2021-11-22

Wiadomo, że sprzedawcy i politycy często skłonni są do dawania wielu obietnic, jednak w rzeczywistości nie zawsze jest tak kolorowo, jak przedstawiają to reklamy. Dlatego uważam, że istnienie stron internetowych tego typu jest bardzo korzystne. Dzięki nim, uczciwe firmy mają szansę na reklamę i poprawienie jakości swoich produktów lub usług, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wiarygodność i kredyt u klientów. Jest to z pewnością świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-11-07

Wcześniej, zawsze sprawdzałem opinie klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach tylko na stronie firmy w Google i na Facebooku. Teraz, jednak, koniecznie czytam je także tutaj. Niekiedy komentarze są mało merytoryczne, bardziej nacechowane emocjonalnie i nie dostarczają dużo informacji na temat samych produktów. Mamy jednak pewność, że moderatorzy portalu nie zmieniają opinii.

5 / 5 2019-12-19

szybko zrealizowane zamówienie, dotarło przed Świętami

Rzetelne opinie o Cornette

Cornette

Siedziba
Sieradz

WWW
https://sklep.cornette.pl/

Email
-

Telefon
607 333 904

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie