Kategorie: / Dom i ogród

Corsan Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Corsan
5 / 5 2022-06-24

Uważam, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych produktów, wykonanych dla niego usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jak widzę, że jakaś firma ma prawie same negatywne oceny, to rezygnuję, bo na 100% nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-04-11

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tym portalu wszystkie moje opinie pojawiają się praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2021-06-12

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedający tracą uznanie klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-04-20

Znajdują się tu opinie zarówno o rozpoznawalnych firmach, jak i o niewielkich działalnościach z mojej gminy. Zazwyczaj tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Super, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o Corsan

Corsan

Siedziba
Piła

WWW
http://corsan.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie