Kategorie: / Pozostałe

Cortina Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cortina
5 / 5 2023-03-21

Przed kliknięciem przycisku "potwierdzam i płacę" zawsze sprawdzam opinie innych klientów na temat sklepu internetowego i produktu, które wybrałem. Robię to regularnie od kilku miesięcy i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Polecam każdemu, kto nie chce marnować czasu na późniejsze reklamacje, zwroty lub rozmowy z przedstawicielem sklepu, żeby postępować tak samo.

5 / 5 2022-12-21

Cieszę się, że mogę wspierać innych użytkowników przy wyborze idealnego produktu, zamawianiu niezbędnej usługi i znalezieniu wiarygodnego dostawcy. Jeden z największych atutów tego serwisu, przynajmniej moim zdaniem, to brak ingerencji w treść opinii. Opinia jest natychmiastowo publikowana na portalu, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-07-16

Moim zdaniem każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat zakupionych towarów, usług lub sprzedawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Jednocześnie uważam, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, jednak gdy widzę, że dany produkt lub usługa ma głównie negatywne recenzje, rezygnuję z zakupu, ponieważ prawdopodobnie coś jest nie tak.

5 / 5 2021-06-23

Przed kliknięciem przycisku "potwierdzam zakup" zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na temat wybranego usługodawcy i produktu, który znajduje się w moim koszyku. Praktykuję to od paru miesięcy i nigdy się na to nie nabrałam. Zalecam każdemu, kto nie chce marnować czasu na późniejsze wymiany, zwroty, reklamacje czy dyskusje ze sprzedawcą, aby również korzystał z tej metody.

5 / 5 2020-12-07

Ok

Rzetelne opinie o Cortina

Cortina

Siedziba
Katowice

WWW
https://cortina.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 734 210 210

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie