Kategorie: / Komputery / Usługi

Cortland sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cortland sp. z o.o.
5 / 5 2022-07-10

Przez długie lata przeglądałem recenzje użytkowników na temat różnych firm i ich asortymentu głównie na Google i profilach na Facebooku. Teraz zawsze sprawdzam je również tutaj. Niektóre opinie są dość ogólnikowe, więc nie zawsze można dowiedzieć się dużo o samym produkcie lub usłudze. Jednak możemy być pewni, że właściciele tej strony nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-02-28

Według mnie każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, usług lub sklepów, z którymi faktycznie miał kontakt. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze da się zadowolić każdego klienta. Dlatego, jeśli widzę, że ktoś wypowiada jedynie negatywne opinie, to zazwyczaj traktuję to z rezerwą i nie biorę tego zbyt poważnie, ponieważ trudno byłoby, aby wszyscy mieli takie same złe doświadczenia.

5 / 5 2022-02-02

Na tej stronie możemy znaleźć opinie zarówno o znanych markach, jak i lokalnych firmach z mojego miasta. Często korzystam z niej przed zakupem czegoś w nieznanych mi sklepach i zawsze byłem zadowolony. Cieszę się, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-03-30

Jasne jest, że przedsiębiorstwa, podobnie jak politycy, lubią obiecywać wiele rzeczy. Jednakże, w rzeczywistości sytuacja bywa inna - nie jest tak fajnie, jak w reklamach. Z tej przyczyny uważam, że dobrze, że istnieją na Internecie strony, na których tworzone są opinie o firmach. Szanujące swoich klientów przedsiębiorstwa mają szansę na reklamę i poprawę jakości swoich produktów/usług, a nieuczciwi sprzedawcy tracą zaufanie i klientelę. To jest właściwe podejście!

Rzetelne opinie o Cortland sp. z o.o.

Cortland sp. z o.o.

Siedziba
Poznań

WWW
https://www.cortland.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
61 66 90 200

Logowanie