Kategorie: / Komputery / Usługi

Cortland sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cortland sp. z o.o.
5 / 5 2022-07-10

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem przez ostatnie lata tylko w Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało szczegółowe, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-02-28

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy sklepów, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Sądzę też, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeżeli widzę, że ktoś ma prawie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-02-02

Publikowane są tutaj opinie zarówno o renomowanych markach, jak również o rodzinnych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Ekstra, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2021-03-30

Oczywistym jest, że firmy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w rzeczywistości bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach marketingowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie portale. Rzetelne, troszczące się o klienta firmy mają okazję zareklamować się i podnieść jakość produktów/usług, a nieuczciwi sprzedający tracą wiarygodność i klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o Cortland sp. z o.o.

Cortland sp. z o.o.

Siedziba
Poznań

WWW
https://www.cortland.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
61 66 90 200

Logowanie