Kategorie: / Budownictwo / Przemysł i produkcja / Usługi

CoSteel Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CoSteel
5 / 5 2023-03-12

Cieszę się, że mogę pomóc innym klientom w dokonaniu wyboru wysokiej jakości produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi oraz znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Jedną z najlepszych cech tego miejsca, moim zdaniem, jest to, że nie modyfikuje się opinii. Opinia jest natychmiast publikowana na stronie i zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2023-02-18

Publikuję moje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one zmienione lub usunięte przez administratora strony. Wszystkie moje komentarze są publikowane natychmiastowo, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Podziwiam was za to, że nie boicie się przyznać do tego, co myślicie. To godne szacunku.

5 / 5 2023-02-03

Jestem zadowolony/a, że mogę pomagać innym konsumentom w znalezieniu wysokiej jakości produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy odnalezieniu rzetelnego partnera do inwestycji. Dużym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak cenzurowania opinii. Opublikowana opinia jest dostępna na portalu bez jakichkolwiek zmian wprowadzanych przez administratorów.

5 / 5 2022-09-15

Czytuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą usuwane przez właściciela strony. Na tej platformie wszystkie moje recenzje są publikowane niemal natychmiast, bez względu na to, czy są pochlebne, czy krytyczne i niezależnie od tego, czy dotyczą małej firmy, czy lidera rynku. Wyraźnie nie poddajecie się strachowi i dlatego Was szanuję.

5 / 5 2022-01-06

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy coSteel!

Rzetelne opinie o CoSteel

CoSteel

Siedziba
Sosnowiec

WWW
https://www.costeel.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 888 999 914

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie