Kategorie: / Dom / Zdrowie I Uroda

Couleur Caramel Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Couleur Caramel
5 / 5 2022-07-01

Zanim nacisnę „złóż zamówienie”, rutynowo już wchodzę na tą stronę i czytam recenzje innych użytkowników na temat wybranego miejsca i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedającym.

5 / 5 2022-01-28

Zanim nacisnę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, najpierw wchodzę tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego e-sklepu i kupowanego artykułu. Robię tak w zasadzie już od paru dobrych lat i ani razu nie miałem problemów. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odsyłanie produktów, składanie reklamacji albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-02-14

W mojej ocenie każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jak widzę, że jakiś sprzedający ma prawie tylko krytyczne opinie, to nie zamawiam, ponieważ z pewnością nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2020-12-14

Fajnie, że mam szansę pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Couleur Caramel

Couleur Caramel

Siedziba
Ostrzeszów

WWW
https://couleurcaramel.pl/

Email
[email protected]

Telefon
603--358-366

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie