Kategorie:

Courtside.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Courtside.pl
5 / 5 2022-02-23

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale gdy widzę, że jakiś produkt ma niemal tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-11-10

Zdajemy sobie sprawę, że marki, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, nastawione na odbiorców biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-06-24

Znajdują się tutaj opinie zarówno o czołowych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-02-16

Zanim nacisnę „kup teraz”, standardowo wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego miejsca i upatrzonego produktu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

Rzetelne opinie o Courtside.pl

Courtside.pl

Siedziba
Gdansk

WWW
http://courtside.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie