Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Cozjesz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cozjesz.pl
5 / 5 2022-10-28

Jestem zdania, że każdy powinien mieć prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki dotyczącej produktów, usług lub sprzedawców, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiście nie dyskutuje się o gustach, ale gdy zauważam, że firma ma większość opinii negatywnych, rezygnuję z niej, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby wszyscy byli niezadowoleni znikąd.

5 / 5 2022-07-21

Jestem przekonany, że każdy człowiek ma prawo do wyrażania swoich opinii na temat towarów, usług i firm, które faktycznie doświadczył. Oczywiście, nie musimy się zawsze zgadzać, ale jeśli zauważam, że dany sklep ma głównie negatywne recenzje, to nie zamawiam, ponieważ nie jest możliwe, żeby takie oceny pojawiły się niespodziewanie.

5 / 5 2021-12-21

Marki często obiecują wiele, podobnie jak politycy, ale rzeczywistość często okazuje się bardziej nużąca niż to przedstawiane w reklamach. Dlatego uważam, że powstanie zaufanych miejsc w internecie, które dbają o odbiorców i pozwalają na reklamowanie się, jest ważne. Dzięki temu uczciwe firmy mają szansę na zdobycie klientów, ale też dowiedzenie się, jakie obszary wymagają poprawy. Nieuczciwi sprzedawcy natomiast tracą pieniądze i reputację. W sumie to świetne rozwiązanie!

5 / 5 2021-05-13

Recenzje piszę tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną zmienione lub usunięte przez kogoś z portalu. Tutaj każdy mój komentarz jest widoczny dla innych prawie natychmiast, niezależnie od tego, czy pochwałny czy krytyczny dla firmy, małej lub wielkiej. Doceniam to, że nie zostajecie zastraszeni, a to zasługuje na szacunek.

Rzetelne opinie o Cozjesz.pl

Cozjesz.pl

Siedziba
-

WWW
http://cozjesz.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie