Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Cozjesz.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cozjesz.pl
5 / 5 2022-10-28

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli widzę, że jakaś firma ma prawie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-07-21

Sądzę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub firm, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale gdy widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne opinie, to nie zamawiam, ponieważ na bank nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-12-21

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-05-13

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one poddane korekcie czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje komentarze stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy jakiegoś imperium. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

Rzetelne opinie o Cozjesz.pl

Cozjesz.pl

Siedziba
-

WWW
http://cozjesz.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie