Kategorie: / Biuro / Komputery i Internet / Reklama i Marketing / Usługi

Creative Artistic Team Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Creative Artistic Team
5 / 5 2021-11-13

Według mnie, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług i marek, z którymi faktycznie miało się do czynienia. Chociaż gusty są różne, gdy zauważam, że sprzedawca otrzymuje głównie negatywne opinie, odmawiam dalszej współpracy, ponieważ podejrzewam, że nie są one bezpodstawne.

5 / 5 2021-10-12

Zanim kliknę przycisk "kupuję", zawsze sprawdzam opinie innych osób na temat sprzedawcy i produktu, odwiedzając to miejsce. Robię to regularnie od kilku tygodni i nigdy nie miałem żadnej złej sytuacji. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na "zabawę" z negocjacjami, odstąpieniem od umowy, składaniem reklamacji czy rozwiązywaniem sporów z sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-23

Tutaj znajdują się recenzje zarówno o renomowanych firmach, jak i o małych przedsiębiorstwach z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam to miejsce przed zakupem produktu z nowego sklepu i dotąd nie byłem rozczarowany. Jest niesamowite, że powstają takie strony internetowe.

5 / 5 2021-05-23

Na tym portalu znajdują się opinie na temat zarówno dużych producentów, jak i małych firm z mojego regionu. Zawsze się tu zaglądam przed zakupem jakiegoś nowego produktu i jeszcze nigdy nie było mi dane się rozczarować. Jestem bardzo zadowolony, że powstają takie strony internetowe.

5 / 5 2021-03-12

Ostatnio sprawdzałem opinie użytkowników na temat firm i ich asortymentu głównie na platformach Google i Facebook. Teraz jednak dodatkowo sprawdzam je także tutaj. Niestety, niektóre recenzje są mało rzeczowe i bardziej oparte na emocjach, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak przynajmniej widać, że właściciele strony nie zamieniają opinii.

Rzetelne opinie o Creative Artistic Team

Creative Artistic Team

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.cat24.pl

Email
[email protected]

Telefon
667708464

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie