Kategorie: / Biuro / Komputery i Internet / Reklama i Marketing / Usługi

Creative Artistic Team Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Creative Artistic Team
5 / 5 2021-11-13

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat używanych towarów, zrealizowanych usług lub marek, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Oczywiście, że gusta są różne, ale gdy widzę, że jakiś sprzedawca ma prawie tylko negatywy, to daję sobie spokój, ponieważ mogę się założyć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-10-12

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę tutaj i zgłębiam opinie innych osób na temat danego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-23

Są tu opinie zarówno o największych producentach, jak i o małych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Super, że powstają takie portale.

5 / 5 2021-03-12

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem w ostatnim czasie tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

Rzetelne opinie o Creative Artistic Team

Creative Artistic Team

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.cat24.pl

Email
[email protected]

Telefon
667708464

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie