Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia

CREATIVE BIURO RACHUNKOWE Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CREATIVE BIURO RACHUNKOWE
5 / 5 2022-11-01

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat kupionych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywistym jest, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeżeli widzę, że jakaś firma ma niemal same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-08-14

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnim czasie tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są pełne emocje, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2022-04-06

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym sprzedającym. Za to wybrałem faktycznie cieszącą się świetną renomą firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-12-25

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obligatoryjnie zaglądam na ten portal i czytam komentarze innych użytkowników na temat konkretnego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sklepem.

Rzetelne opinie o CREATIVE BIURO RACHUNKOWE

CREATIVE BIURO RACHUNKOWE

Siedziba
ZIELONA GÓRA

WWW
http://creative.zgora.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie