Kategorie: / Komputery / Foto / RTV / Telefony

Credocomp.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Credocomp.pl
5 / 5 2021-09-23

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich portfolio przeglądałem w przeszłości tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Teraz zaglądam każdorazowo też tutaj. Czasem opinie są pełne emocje, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że właściciele platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-07-08

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-02-28

Uważam, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że nie da się zadowolić każdego klienta, ale jeżeli widzę, że ktoś ma prawie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2020-12-05

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub sklepów, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale gdy widzę, że jakiś sklep ma niemal tylko negatywne komentarze, to nie kupuję, ponieważ na pewno nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Credocomp.pl

Credocomp.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.credocomp.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
661-370-676

Infolinia
-

Logowanie