Kategorie: / Komputery / Foto / RTV / Telefony

Credocomp.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Credocomp.pl
5 / 5 2021-09-23

Wcześniej zawsze przeglądałem recenzje użytkowników o firmach oraz ich portfolio na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak dodatkowo zaglądam także tutaj. Czasem opinie są bardzo emocjonalne, przez co trudno jest dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat samego artykułu. Jednak mam pewność, że właściciele tej platformy nie ukrywają żadnych recenzji.

5 / 5 2021-07-08

Zanim kupię coś online, zawsze sprawdzam opinie innych klientów dotyczące sklepu i produktów, które mnie interesują. Praktykuję to już od kilku tygodni i nigdy nie zawiodło mnie to. Szczerze polecam tę metodę każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na wymiany, reklamacje czy spory z sprzedawcą.

5 / 5 2021-02-28

W mojej opinii, każdy powinien mieć możliwość wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej używanych produktów, dostarczanych usług lub sprzedawców, z którymi faktycznie mieliśmy do czynienia. Jasne jest, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, ale jeśli zauważam, że ktoś otrzymuje głównie negatywne oceny, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ niewiadomo czy wszyscy popełnili ten sam błąd.

5 / 5 2020-12-05

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub sklepów, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywiście, niekoniecznie musimy się zgadzać, jednakże jeśli zauważam, że dana firma posiada głównie negatywne komentarze, wówczas zdecydowanie nie dokonuję tam zakupu, ponieważ taka sytuacja na pewno nie powstała bez powodu.

Rzetelne opinie o Credocomp.pl

Credocomp.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.credocomp.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
661-370-676

Infolinia
-

Logowanie