Kategorie: / Komputery i Internet

CRISMA - KRZYSZTOF MAJ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CRISMA - KRZYSZTOF MAJ
5 / 5 2022-03-03

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem w ostatnim czasie tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-02-28

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich produktach. Znacznie częściej je czytam. Dzięki wam już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nierzetelnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście solidną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-01-09

Analizuję i wystawiam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one skorygowane czy wręcz ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszelkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających niemal od razu po wystawieniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro marki, czy potężnego importera. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-08-03

Są tu opinie zarówno o największych producentach, jak i o małych działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś wyrobu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Super, że powstają takie portale.

Rzetelne opinie o CRISMA - KRZYSZTOF MAJ

CRISMA - KRZYSZTOF MAJ

Siedziba
Luboń

WWW
http://crisma.poznan.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie