Kategorie: / Komputery i Internet

CRISMA - KRZYSZTOF MAJ Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CRISMA - KRZYSZTOF MAJ
5 / 5 2022-03-03

Ostatnio zauważyłem, że komentarze klientów na temat różnych marek i ich ofert można znaleźć głównie na stronie Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak regularnie odwiedzam również tę platformę. Niekiedy komentarze są bardziej emocjonalne niż merytoryczne, przez co nie dają dużo informacji na temat samych artykułów. Mimo to, mam pewność, że moderatorzy nie zmieniają opinii klientów.

5 / 5 2022-02-28

Nie tylko oceniam tutaj sprzedawców i ich produkty, ale przede wszystkim czytam opinie innych. Dzięki waszym recenzjom, już sześć razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą. W zamian, zdecydowałem się na rzeczywiście solidną firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dziś. Cieszę się, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-01-09

Analizuję i udzielam opinii tylko w sytuacji, gdy mam absolutną pewność, że moje słowa nie zostaną zmienione lub ukryte przez moderatora portalu. Na tej platformie każde moje komentarze są natychmiast widoczne dla każdej osoby, bez względu na to, czy są one pozytywne czy negatywne, odnoszą się do małej firmy lub dużej korporacji. Widzę, że nie boicie się konfrontacji i szanuję to.

5 / 5 2021-08-03

Na tym portalu można znaleźć opinie zarówno o dużych producentach, jak i o małych firmach z mojego regionu. Zawsze sprawdzam tu opinie przed zakupem czegoś nowego, i do tej pory nie byłem rozczarowany. Jest świetne, że powstają takie strony internetowe.

5 / 5 2021-08-03

W tym miejscu znajdują się recenzje dotyczące zarówno najważniejszych firm, jak i lokalnych przedsiębiorstw z mojego regionu. Zawsze sprawdzam te opinie przed zakupem produktu w nowym miejscu i do tej pory nie miałem żadnych rozczarowań. Cieszę się, że powstają takie strony internetowe.

Rzetelne opinie o CRISMA - KRZYSZTOF MAJ

CRISMA - KRZYSZTOF MAJ

Siedziba
Luboń

WWW
http://crisma.poznan.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie