Kategorie: / Odzież i Obuwie

CROPP Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CROPP
5 / 5 2023-03-17

Jak wiadomo, sprzedający często obiecują wiele rzeczy, podobnie jak nasz rząd. Niestety, rzeczywistość często różni się od tych optymistycznych zapowiedzi, które pojawiają się w reklamach. Dlatego uważam, że warto doceniać serwisy internetowe, które pomagają wyróżnić uczciwe firmy, które dbają o klienta i ciężko pracują nad ulepszaniem jakości swoich produktów. Z drugiej strony, niesolidni sprzedawcy tracą swoją reputację w oczach kupujących. Gratulacje!

5 / 5 2022-12-21

Na tej stronie znajdują się opinie o producentach z całej Polski, ale także o lokalnych firmach z mojego regionu. Zazwyczaj tu zaglądam przed złożeniem zamówienia w nowym sklepie, aby być pewnyma jakości towaru. Do tej pory zawsze było warto, nie zawiodłam się ani razu. Cieszę się, że istnieją takie portale, które ułatwiają nam podejmowanie właściwych decyzji.

5 / 5 2022-12-17

Cieszę się, że mogę pomagać innym ludziom w wyborze towarów, zamawianiu usług dostosowanych do ich potrzeb oraz w wyborze zaufanego sprzedawcy. Dla mnie istotną zaletą tego miejsca jest brak moderacji komentarzy. Każda opinia jest natychmiast publikowana na stronie, a zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-02-27

Lepszego sklepu z ciuchami nie ma

5 / 5 2022-02-24

Dotychczas dokonywałem przeglądu recenzji użytkowników na temat firm i ich oferty głównie na stronie Google oraz na profilach na Facebooku. Jednak aktualnie sprawdzam je również tutaj. Niestety, niektóre opinie są niedostateczne pod względem merytorycznym, co oznacza, że nie można dowiedzieć się zbyt wiele na temat samych produktów lub usług. Jednak ważne jest, że właściciele tej strony nie ukrywają treści, co daje nam pewność, że otrzymamy rzetelną informację.

Rzetelne opinie o CROPP

CROPP

Siedziba
Gdańsk

WWW
https://www.cropp.com/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
58 353 60 80

Logowanie