Kategorie: / Usługi

Crosshr Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Crosshr Sp. z o.o.
5 / 5 2022-04-30

Nie tylko piszę tu opinie o firmach i markach. Znacznie częściej je sprawdzam. Dzięki wam już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z nierzetelnym sprzedającym. Za to wybrałem naprawdę wartościową firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-04-05

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego wykonawcy. Niepodważalnym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-03

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę tutaj i zgłębiam opinie innych osób na temat danego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-01-29

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie serwisy. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi sprzedający tracą kolejnych klientów. Brawo!

Rzetelne opinie o Crosshr Sp. z o.o.

Crosshr Sp. z o.o.

Siedziba
-

WWW
https://crosshr.pl/

Email
[email protected]

Telefon
608848411

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie