Kategorie: / Biuro / Handel / Reklama i Marketing

CRUX SPÓŁKA JAWNA D.ZAJĄC P.WOLNY Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o CRUX SPÓŁKA JAWNA D.ZAJĄC P.WOLNY
5 / 5 2022-10-28

Sądzę, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat zakupionych produktów, wykonanych dla niego usług czy marek, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jednocześnie sądzę, że zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jak widzę, że ktoś ma praktycznie same negatywne opinie, to rezygnuję, bo na bank nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-09-23

Zanim nacisnę „kup teraz”, rutynowo już wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego miejsca i upatrzonego produktu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam taką weryfikację każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2022-06-19

Komentarze klientów o markach i ich asortymencie czytałem w ostatnich latach tylko w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Niektóre komentarze są mało szczegółowe, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-12-27

Publikowane są tutaj opinie zarówno o największych firmach, jak również o niewielkich działalnościach z mojego regionu. Zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu serwisy.

Rzetelne opinie o CRUX SPÓŁKA JAWNA D.ZAJĄC P.WOLNY

CRUX SPÓŁKA JAWNA D.ZAJĄC P.WOLNY

Siedziba
Katowice

WWW
http://www.crux.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 327508100

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie