Kategorie: / Ogród

Ctn24.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ctn24.pl
5 / 5 2022-10-23

Zgodnie z informacjami, sprzedawcy mają skłonność do składania wielu obietnic, podobnie jak nasi rządcy. Niestety, rzeczywistość bywa różna i nie zawsze jest tak różowo, jak byśmy chcieli. Dlatego uważam, że portale internetowe, które pojawiają się w sieci, są bardzo pomocne. Dzięki nim uczciwe firmy, które troszczą się o klientów, mają możliwość promocji i dowiedzenia się, w których obszarach powinny się poprawić. Z drugiej strony, niesolidni sprzedawcy tracą swoją pozycję i zaufanie klientów. Takie działanie jest jak najbardziej słuszne i powinno być stosowane.

5 / 5 2021-11-19

Jestem zadowolony, że mogę pomagać innym konsumentom w odnalezieniu właściwego produktu, zamówieniu niezbędnej usługi oraz znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Jako duży plus tego serwisu, z mojego punktu widzenia, uważam brak moderacji opinii. Opinia jest szybko publikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

0 / 5 2018-06-21

Czas oczekiwania na zamówienie jest dłuższy niż pierwotnie podawano - zamiast 7-14 dni trzeba czekać 7-30 dni. Firmy Facom obarcza się odpowiedzialnością za brak kompletnej dostawy i opóźnienia, jednak obietnice te nie są zrealizowane. Opis produktu nie odpowiada rzeczywistości, gdyż brakuje zapasowych nożyc w komplecie z ściągaczem. Sklep nie proponuje konkretnych rozwiązań i próbuje wykręcać się z odpowiedzialności. Obsługa jest miła, ale niewystarczająca.

Rzetelne opinie o Ctn24.pl

Ctn24.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
http://ctn24.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie