Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Amelia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Cukiernia Amelia
5 / 5 2022-09-06

Moim zdaniem, każda osoba powinna mieć prawo wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub dostawców, z którymi miała realną interakcję. Równocześnie uważam, że niemożliwe jest zadowolenie wszystkich, jednak gdy widzę, że pewna platforma sprzedażowa otrzymuje głównie negatywne oceny, decyduję się zrezygnować, ponieważ nie wszystkie z nich mogą być niezasadne.

5 / 5 2022-06-28

Do niedawna czytałem tylko opinie klientów o markach i ich produktach w Google i mediach społecznościowych. Teraz regularnie zaglądam również tutaj. Niektóre komentarze są mało konkretnie skupione na treści, przez co nie dają dużo informacji na temat samego produktu. Jednak, dzięki temu, mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-05-21

Natychmiast publikuję recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną one ukryte lub usunięte przez moderatora witryny. Tutaj moje komentarze są publikowane bez opóźnienia, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnej firmy czy potentata. Widocznie nie boicie się i cenię Was za to.

5 / 5 2021-07-17

Według mnie każdy ma prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, otrzymanych usług lub sprzedawców, z którymi rzeczywiście mieliśmy kontakt. Oczywiście, gusty są różne, więc nie ma sensu dyskutować o nich, ale jeśli zauważam, że pewna firma otrzymuje głównie negatywne opinie, to nie decyduję się na zamówienie, ponieważ jest mało prawdopodobne, żeby wszyscy się pomylili.

5 / 5 2021-04-10

Torcik, który zamówiłam był rewelacyjny

Rzetelne opinie o Cukiernia Amelia

Cukiernia Amelia

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.24cukiernia.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 530 462 628

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie