Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Irena Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Irena
5 / 5 2023-02-23

Nie tylko zamieszczam recenzje na temat sprzedawców i ich produktów tutaj, ale również bardzo często je sprawdzam. Dzięki waszym opiniami udało mi się uniknąć wielu nieuczciwych dostawców i nie zawrzeć z nimi umowy. Zamiast tego odkryłem naprawdę wiarygodną firmę, która zyskała mnie jako lojalnego klienta na stałe. Bardzo się cieszę, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-04-05

Do niedawna korzystałem tylko z wizytówki Google i mediów społecznościowych, aby przeczytać recenzje użytkowników o firmach i ich portfolio. Teraz jednak regularnie zajrzę tutaj. Niekiedy opinie są mało konstruktywne, przez co trudno uzyskać pełną informację na temat samej usługi. Jednakże, to daje mi pewność, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-10-24

Nadkładam drogi wracając z pracy by tu przyjechać, ale warto :)

5 / 5 2021-07-16

W ciągu ostatnich lat przeczytałem opinie klientów o markach i ich produktach lub usługach głównie na profilu firmy w Google oraz na Facebooku. Teraz jednak muszę koniecznie również sprawdzić je tutaj. Często te opinie są mało precyzyjne i nie wiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej można zauważyć, że moderatorzy strony nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-05-10

Bardzo się cieszę, że mogę być pomocny dla innych ludzi w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu usługi dostosowanej do ich potrzeb czy znalezieniu rzeczywiście wiarygodnego sprzedawcy. Moim zdaniem, największym atutem tego miejsca jest brak kontroli nad opiniami. Opinie są natychmiast publikowane na serwisie i właściciele nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Cukiernia Irena

Cukiernia Irena

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.irena.cukierniewpolsce.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 617 23 45

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie