Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Jagódka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Jagódka
5 / 5 2022-06-25

moja cukiernia

Słodkości nie z tej ziemi

5 / 5 2021-12-18

Sprawdzam i daję swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że administrator serwisu ich nie zmieni lub nie ukryje. Tutaj moje komentarze są publikowane prawie natychmiast, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy odnoszą się do małej firmy czy dużego przedsiębiorstwa. Widać, że nie macie strachu i to cenię.

5 / 5 2021-11-14

Jestem bardzo zadowolony z możliwości pomagania innym ludziom w znalezieniu produktu, usługi lub sklepu, który spełni ich oczekiwania. Co ważne, ten serwis wyróżnia się tym, że opinie nie są modyfikowane. Opinia jest publikowana prawie natychmiast i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-09-03

Uważam, że wszystkim powinno być dana możliwość wyrażania opinii na temat produktów, usług i sklepów, z którymi mieliśmy faktycznie do czynienia. Choć wiem, że gusty są różne i nie ma sensu dyskutować o nich, to jednak gdy widzę, że sprzedawca ma głównie negatywne komentarze, nie decyduję się na zakup, ponieważ wiem, że nie wszystkie z nich są niezasadne.

5 / 5 2021-06-13

Wszyscy zdają sobie sprawę, że tak jak politycy, również sprzedawcy często obiecują dużo, ale w praktyce nie zawsze wywiązują się z tych obietnic. Dlatego istnienie stron internetowych, które są rzetelnymi recenzentami produktów, jest bardzo ważne. Dzięki nim uczciwi sprzedawcy mają szansę na dobry wizerunek i poprawę swojej oferty, a niesłuszni tracą klientów i pozycję na rynku. To świetna inicjatywa!

Rzetelne opinie o Cukiernia Jagódka

Cukiernia Jagódka

Siedziba
Suchy Las

WWW
https://cukiernia-jagodka.pl/

Email
[email protected]

Telefon
793 295 063

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie