Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Kandulski Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Kandulski
5 / 5 2022-12-29

Bardzo się cieszę, że mogę wspierać innych klientów w odnalezieniu produktu, zamówieniu usługi potrzebnej do spełnienia ich oczekiwań oraz w znajdowaniu rzeczywiście godnych zaufania sklepów. W mojej opinii, jednym z największych atutów tego serwisu jest to, że opinia zostaje opublikowana prawie od razu i administratorzy nie wprowadzają w niej żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-12

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi miał realny kontakt. Jako oczywiste jest, że gusty są różne i nie można o nich dyskutować, ale jeśli zauważam, że pewna firma otrzymuje głównie negatywne recenzje, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś jest nie tak.

5 / 5 2021-05-18

Oceniam tylko, gdy jestem pewien, że moja opinia nie zostanie zmieniona lub ukryta przez admina strony. Tutaj moje komentarze są publikowane niemal natychmiast, nie ma znaczenia, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy rodzinnej lub wielkiej korporacji. Widzę, że nie boicie się publicznego feedbacku i to cenię.

5 / 5 2021-05-12

Ścisła czołówka wśród cukierni w Poznaniu

5 / 5 2021-05-01

Ostatnio zaczęłem sprawdzać oceny i opinie użytkowników o firmach i ich produkcie głównie na Google i Facebooku. Teraz jednak regularnie przeglądam je również tutaj. Niestety, niektóre opinie są mało merytoryczne, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Ale przynajmniej mamy pewność, że właściciele tej strony nie cenzurują żadnych opinii.

Rzetelne opinie o Cukiernia Kandulski

Cukiernia Kandulski

Siedziba
Poznań

WWW
https://www.kandulski.pl/

Email
[email protected]

Telefon
61 82 27 949

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie