Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Maja Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Maja
5 / 5 2023-01-21

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście solidną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-06-03

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy wręcz wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszelkie moje opinie stają się widoczne dla czytających niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą mikro firemki, czy dużej spółki kapitałowej. Widać, że się nie boicie. I takie coś szanuję.

5 / 5 2022-03-24

Zanim nacisnę „kup teraz”, najpierw wchodzę na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego e-sklepu i upatrzonego produktu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2021-11-14

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już kilka razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie sprawdzoną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-07-10

Lubię tu wpadać po słodkości.

Rzetelne opinie o Cukiernia Maja

Cukiernia Maja

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.cukierniamajakrakow.pl/

Email
-

Telefon
+48 535 144 763

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie