Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Maja Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Maja
5 / 5 2023-01-21

Nie tylko wyrażam tutaj swoje opinie o sprzedawcach i ich produktach, ale przede wszystkim często przeglądam opinie innych osób. Dzięki tej stronie udało mi się już kilka razy uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą, który nie szanuje swoich klientów. Zamiast tego odkryłem naprawdę solidną markę, z którą jestem wiernym klientem do dzisiaj. Bardzo się cieszę, że istniejecie.

5 / 5 2022-06-03

Jeśli chodzi o czytanie i wyrażanie opinii, to robię to tylko wtedy, gdy mam pewność, że moja opinia nie zostanie zmieniona lub usunięta przez właściciela portalu na korzyść firmy, o której piszę. Na tej platformie moje opinie są od razu widoczne dla innych użytkowników, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne i dotyczą małych czy dużych firm. Widzę, że nie boicie się otwarcie wyrażać swoich opinii i szanuję to.

5 / 5 2022-03-24

Przed kliknięciem przycisku „kup teraz”, zwykle odwiedzam ten serwis internetowy i sprawdzam opinie innych klientów dotyczące konkretnego sklepu online i wybranego produktu. Wykonuję tę czynność od pewnego czasu i nigdy nie zostałem zaskoczony. Gorąco polecam ten portal każdemu, kto nie posiada ani czasu, ani cierpliwości na bawienie się w zwroty, anulowanie zamówień, składanie reklamacji i angażowanie się w dyskusje z obsługą sklepu.

5 / 5 2021-11-14

Nie tylko publikuję tutaj opinie na temat sprzedawców i ich ofert. Z pewnością częściej je analizuję. Za sprawą tej strony internetowej już kilka razy uniknąłem podpisania umowy z niegodnym zaufania przedsiębiorcą. Zamiast tego odkryłem rzeczywiście sprawdzoną markę, której jestem lojalnym klientem do teraz. To wspaniałe, że istniejecie.

5 / 5 2021-07-10

Lubię tu wpadać po słodkości.

Rzetelne opinie o Cukiernia Maja

Cukiernia Maja

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.cukierniamajakrakow.pl/

Email
-

Telefon
+48 535 144 763

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie