Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Moja Bajka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Moja Bajka
5 / 5 2022-12-28

Cieszę się, że mogę wspomóc innych ludzi w znalezieniu wysokiej jakości produktów, zamówieniu potrzebnej usługi lub wybraniu naprawdę godnego zaufania partnera do inwestycji. Dużym plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak filtrowania komentarzy. Opinie są publikowane na portalu bez zbędnych opóźnień i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-12-09

Przed kliknięciem przycisku "złóż zamówienie", zazwyczaj zajrzę tutaj i przejrzę opinie innych użytkowników na temat wybranej restauracji lub produktów, które mnie interesują. Odkąd zaczęłam to praktykować kilka tygodni temu, nie doświadczyłam jeszcze żadnej nieprzyjemności. Zdecydowanie polecam każdemu taki sposób weryfikowania, zwłaszcza gdy nie ma się czasu i ochoty na późniejsze reklamacje, wymiany czy spory z dostawcą.

5 / 5 2022-09-12

Jestem zadowolony(a), że mogę wspierać innych klientów w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi i odnalezieniu rzeczywiście uczciwego wykonawcy. Według mnie, dużym atutem tej platformy jest to, że opinie nie są modyfikowane. Opinia zostaje szybko opublikowana i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-05-18

Przed dokonaniem zakupu zawsze sprawdzam recenzje innych użytkowników dotyczące sprzedającego oraz produktu, który zamierzam kupić. Praktykuję to już od wielu lat i nigdy nie spotkał mnie żaden problem. Gorąco polecam stronę tym, którzy nie chcą marnować czasu na późniejsze kłopoty z zwracaniem towaru, reklamacjami czy nieprzyjemnymi rozmowami ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-05-04

słodkości

Cukiernia z MOJEJ BAJKI

Rzetelne opinie o Cukiernia Moja Bajka

Cukiernia Moja Bajka

Siedziba
Chorzów

WWW
https://www.moja-bajka.pl/

Email
[email protected]

Telefon
602 344 282

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie