Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Odette Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Odette
5 / 5 2022-02-22

Przed kliknięciem przycisku "kupuję", najpierw odwiedzam tę stronę i sprawdzam opinie innych klientów dotyczące konkretnego sklepu internetowego i produktu, który wybram. Robię to tak właściwie od kilku lat i jeszcze nigdy się nie rozczarowałem. Gorąco polecam tę stronę każdemu, kto nie posiada czasu ani nerwów na trudności związane z zwrotami, rezygnacjami, składaniem reklamacji oraz dyskusjami ze sprzedawcami.

5 / 5 2021-10-23

Moim zdaniem, każda osoba powinna mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług oraz sprzedawców, z którymi miała realny kontakt. Rozumiem również, że nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, ale kiedy zauważam, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług otrzymuje praktycznie same negatywne oceny, to podejmuję decyzję o kontynuowaniu poszukiwań, ponieważ te oceny nie mogą się pojawić znikąd.

5 / 5 2021-09-12

Dbają o renomę, słodkości zawsze tak samo dobrze smakują.

5 / 5 2021-05-18

Miło jest mi mieć możliwość wsparcia innych użytkowników w znalezieniu odpowiedniego towaru, zamówieniu najlepszej usługi lub wyborze rzetelnego dostawcy. Jednym z głównych zalet tego portalu jest brak ingerencji w treść komentarzy, co jest dla mnie ważne. Opinie są szybko publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-03

Ostatnio zacząłem czytać komentarze klientów o różnych markach, produktach i usługach nie tylko na stronach w Google i w mediach społecznościowych, ale również tutaj. Często komentarze są mało konkrete, więc nie dają dużo informacji o samym produkcie. Jednak przynajmniej wiem, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają żadnych komentarzy.

Rzetelne opinie o Cukiernia Odette

Cukiernia Odette

Siedziba
Warszawa

WWW
https://odette.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 735 446 772

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie