Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Rodzinna St. Śliwa Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Rodzinna St. Śliwa
5 / 5 2022-12-18

Nie tylko oceniam firmy na tej platformie, ale przede wszystkim korzystam z opinii innych. Dzięki temu serwisowi uniknąłem już kilka razy podpisywania umowy z partnerem biznesowym, który nie jest godny zaufania. Zamiast tego odkryłem markę, która cieszy się doskonałą reputacją i jestem jej lojalnym klientem do dziś. Bardzo się cieszę, że serwis istnieje.

5 / 5 2022-10-09

Zanim dokonam zakupu poprzez kliknięcie przycisku "zamawiam", zawsze sprawdzam opinie innych ludzi na temat danego sklepu internetowego oraz kupowanego produktu. Wykonuje to od dłuższego czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów. Rekomenduję ten portal każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na problemy związane z reklamacjami lub wymianą produktów, czy też nieprzyjemne rozmowy z sprzedawcą.

5 / 5 2022-08-10

Piszę recenzje tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną zmienione lub usunięte przez moderatora strony. Tutaj każdy mój komentarz jest widoczny dla czytających niemal natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy jest pozytywny czy negatywny, czy dotyczy małej firmy lub dużego koncernu. Podziwiam was za odwagę i szanuję to.

5 / 5 2022-04-24

Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę pomagać innym klientom w znalezieniu produktu, który spełni ich oczekiwania, zamówieniu potrzebnej usługi lub znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Dużym atutem tej usługi jest, według mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia jest szybko publikowana na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-29

Cukiernia z tradycją!

Rzetelne opinie o Cukiernia Rodzinna St. Śliwa

Cukiernia Rodzinna St. Śliwa

Siedziba
Kraków

WWW
https://www.sliwa.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 12 633 19 36

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie