Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Sosenka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Sosenka
5 / 5 2023-02-25

Publikowane są tutaj opinie zarówno o renomowanych markach, jak również o rodzinnych sklepach z mojej gminy. Bardzo często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś produktu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu miejsca.

5 / 5 2022-03-24

Czytam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one obrobione czy wręcz usunięte przez moderatora strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie zostają zamieszczone niemal od razu po wysłaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy lidera na rynku. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2022-03-14

Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie serwisy. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a nieuczciwi sprzedający tracą renomę i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-12-09

Znajdują się tu opinie zarówno o międzynarodowych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Obowiązkowo tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-10-22

Mało która cukiernia może pochwalić się równie smakowitymi słodkościami

Rzetelne opinie o Cukiernia Sosenka

Cukiernia Sosenka

Siedziba
Otwock

WWW
https://cukierniasosenka.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 788 12 10

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie