Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski
5 / 5 2023-03-12

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym konsumentom w wyborze odpowiednich produktów, zamawianiu usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz w wyborze rzetelnego dostawcy. Dużym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak ingerencji w treść komentarzy. Opinie są szybko publikowane na stronie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-12-03

Według mnie każdy powinien mieć prawo do wyrażania opinii na temat produktów, usług i dostawców, z którymi miał do czynienia. Jednak uważam również, że niemożliwe jest zadowolenie wszystkich. Gdy zauważam, że jakiś przedmiot posiada głównie negatywne opinie, kontynuuję szukanie, ponieważ podejrzewam, że jest w nim jakiś problem.

5 / 5 2022-10-01

Ostatnio zacząłem czytać recenzje użytkowników o firmach i ich produktach lub usługach również na tej stronie. Wcześniej tylko przeglądałem je w profilu firmy na Google i na Facebooku. Niestety, często opinie są niewystarczająco szczegółowe, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Ale chociaż możemy być pewni, że administratorzy portalu nie usuwają żadnych opinii.

5 / 5 2022-01-26

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy jestem absolutnie pewny, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora portalu. Tutaj moje oceny są widoczne prawie od razu po ich wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotycząc małych marek lub dużych firm. Widać, że nie macie strachu. Dlatego właśnie szanuję to miejsce.

5 / 5 2021-07-17

Cudowna cukiernia

Rzetelne opinie o Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski

Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
https://www.cukierniastaropolska.pl/

Email
[email protected]

Telefon
52 320 54 00

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie