Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukiernia Starowicz Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cukiernia Starowicz
5 / 5 2022-10-29

Cieszę się, że mogę pomagać innym konsumentom w wyszukiwaniu wysokiej jakości produktów, zamawianiu potrzebnych usług i znalezieniu zaufanego partnera do inwestycji. W mojej opinii, ogromnym plusem tego serwisu jest brak cenzurowania opinii. Opinie są publikowane na portalu bez zbędnych opóźnień i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-06

Na tej stronie można znaleźć recenzje zarówno ogólnopolskich firm, jak i małych miejscowych przedsiębiorstw. Zazwyczaj odwiedzam tę stronę przed złożeniem zamówienia w sklepie, który nie jest mi znany, i do tej pory nie byłam rozczarowana. Dobrze, że istnieją takie serwisy, które umożliwiają sprawdzenie opinii przed zakupem.

5 / 5 2022-02-12

Do tej pory przeglądałem opinie użytkowników o różnych przedsiębiorstwach i ich asortymencie głównie na Google i w mediach społecznościowych. Teraz również regularnie zaglądam tutaj. Zauważyłem, że niektóre recenzje wyraźnie są pisane pod wpływem emocji, co utrudnia poznanie samego produktu lub usługi. Jednak to właśnie dlatego cenię to miejsce, ponieważ mam pewność, że właściciele nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2021-07-03

Opiniuję tylko wtedy, gdy jestem pewien, że moje słowa nie zostaną zmiękczone albo całkowicie usunięte przez moderatora witryny. Na tej stronie zamieszczane są wszystkie moje komentarze praktycznie natychmiast po ich wysłaniu, bez względu na to, czy są one pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy, czy dużej spółki prowadzącej import. Widzę, że nie boją się Państwo otwartości, a to bardzo cenię.

5 / 5 2021-04-06

5/5!!!!!

Rzetelne opinie o Cukiernia Starowicz

Cukiernia Starowicz

Siedziba
Kraków

WWW
http://www.cukierniastarowicz.pl/

Email
[email protected]

Telefon
602 289 586

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie