Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Cukrówki Opinie Klientów

średnia ocen: 3.86
opinie o Cukrówki
5 / 5 2022-10-30

Oceniam tylko, gdy wiem, że administrator nie zmieni mojej opinii lub jej nie ukryje. Na tej stronie wszystkie moje oceny są publikowane od razu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnych marek czy dużych importerów. Podziwiam was za pewność siebie i szanuję za to.

5 / 5 2022-07-15

Bardzo mnie cieszy, że mogę pomagać innym w wyborze produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług oraz znalezieniu godnych zaufania sprzedawców. Według mnie, największym plusem tego miejsca jest brak ingerencji w komentarze. Opinie są publikowane natychmiastowo i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-12-16

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania na temat kupowanych towarów, usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Mimo to, zdaję sobie sprawę, że niemożliwe jest zadowolenie wszystkich klientów. Jednak, gdy widzę, że platforma handlowa ma bardzo mało pozytywnych opinii, unikam jej, ponieważ przypuszczalnie nie są one przypadkowe.

5 / 5 2021-07-16

Przed kliknięciem przycisku "kupuję", zawsze sprawdzam recenzje innych użytkowników dotyczące sprzedawcy i produktu, które są dostępne na tej stronie. Tak postępuję już od kilku miesięcy i nigdy nie uwierzyłem w oszustwo. Bardzo polecam to miejsce każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na procesy zwrotów, reklamacji czy rozmów ze sprzedawcami.

1 / 5 2021-07-05

Nie mogę polecić tej usługi, ponieważ musiałem czekać na nieprzyjemnie długi okres ponad miesiąc. Pytając o termin wysyłki przez kolejne dwa tygodnie, otrzymywałem ciągle tę samą odpowiedź, że wysyłka odbędzie się dziś. Ostatecznie, mimo długiego oczekiwania, moje zamówienie nie zostało zrealizowane.

1 / 5 2021-07-05

Nie mogę zarekomendować tego, trzeba czekać ponad miesiąc, na pytanie o termin wysyłki przez kolejne dwa tygodnie słyszałem ciągle to samo zdanie "dziś wyślemy". W końcu zamówienie, na które długo czekałem, nie zostało zrealizowane.

5 / 5 2020-09-30

Szybka dostawa krówek jest szybka jak wiatr!

Rzetelne opinie o Cukrówki

Cukrówki

Siedziba
Wojciechowice

WWW
https://www.cukrowki.pl/

Email
[email protected]

Telefon
15 649 70 88

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie