Kategorie: / Kultura i rozrywka / Pozostałe / Żywność / Żywność i gastronomia

cuksy.com Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o cuksy.com
5 / 5 2023-01-06

Ja recenzuję tylko wtedy, gdy jestem pewny, że moja opinia nie zostanie zmanipulowana lub usunięta przez właściciela strony. Tutaj moje recenzje są na widoku natychmiast po napisaniu, niezależnie od ich charakteru i tematu. Pokazuje to Waszą niezależność i szanuję Was za to.

5 / 5 2022-09-17

Oprócz oceniania sklepów i usługodawców, w tym miejscu często dokonuję analizy ich jakości. Dzięki temu, już pięć razy udało mi się uniknąć współpracy z niegodziwym dostawcą, który nie dba o interesy konsumentów. Przeciwnie, znalazłem rzeczywiście godną zaufania firmę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jesteście niesamowici!

5 / 5 2022-08-08

Swoje opinie na portalu publikuję tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one modyfikowane lub usuwane przez administratora strony. Tutaj wszystkie moje komentarze są widoczne od razu, bez względu na ich treść i tematykę. Jest to miejsce, które szanuję za swobodę wyrażania opinii.

5 / 5 2021-05-06

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej opinii na temat produktów, usług i dostawców, z którymi miał do czynienia. Oczywiście, nie musimy się zawsze zgadzać, ale jeśli widzę, że większość opinii o sklepie jest negatywna, to wycofuję się, bo trudno wierzyć, że wszyscy się mylą.

5 / 5 2020-06-30

Chłopak był zachwycony Słodkim Pudełkiem, jakie dostał na prezent.

Rzetelne opinie o cuksy.com

cuksy.com

Siedziba
Starogard Gdański

WWW
https://cuksy.com/

Email
[email protected]

Telefon
534 623 199

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie