Kategorie: / Żywność

Curattio.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Curattio.pl
5 / 5 2022-10-17

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych towarów, zamówionych usług lub przedsiębiorstw, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma praktycznie tylko negatywne oceny, to szukam dalej, ponieważ na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2022-06-11

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, tak jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci uruchamiane są takie portale. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedający tracą pozycję i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-10-28

Doskonale wiemy, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w Internecie działają takie serwisy. Przyjazne, troszczące się o konsumenta firmy mają okazję zareklamować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a nieuczciwi sprzedający tracą kolejnych klientów. Brawo!

5 / 5 2020-12-10

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki Wam już trzy razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście zaufaną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Idealnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Curattio.pl

Curattio.pl

Siedziba
Jasieniec

WWW
https://curattio.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie