Kategorie: / Pozostałe

Cyfroman.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.00
opinie o Cyfroman.pl
5 / 5 2022-12-09

Oprócz pisania komentarzy o sprzedawcach i ich produktach, częściej napotykam się na opinie innych użytkowników. Dzięki tej stronie udało mi się już kilka razy uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą, który nie szanuje klientów. Zamiast tego odkryłem naprawdę solidną markę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem wdzięczny, że taka platforma istnieje.

5 / 5 2022-04-22

Do tej pory przeglądałem opinie użytkowników na temat firm i ich oferty tylko na Google i Facebooku. Teraz sprawdzam je również tutaj. Niektóre opinie są bardzo poddane emocjom, więc trudno dowiedzieć się wiele o samym produkcie. Jednak przynajmniej widać, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2018-10-10

Wszystko w najlepszym porządku - Polecam serdecznie:)

1 / 5 2017-04-21

Wygląda na to, że ta osoba jest oszustem. Sklep, z którego zamówiłam produkty, nie tylko zabrał moje pieniądze, ale również nie wysłał zamówienia. Zgłosiłam tę sprawę na policję w Kołobrzegu (dla tych, którzy są w podobnej sytuacji, wystarczy złożyć zeznanie na lokalnym posterunku). Teraz trwają dalsze działania w tej sprawie.

Rzetelne opinie o Cyfroman.pl

Cyfroman.pl

Siedziba
Kuźnia Raciborska

WWW
http://www.cyfroman.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie