Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Cynamon - domowe obiady Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cynamon - domowe obiady
5 / 5 2023-03-29

Publikuję opinie i recenzje tylko wtedy, gdy wiem, że ich treść nie zostanie zmieniona lub usunięta przez właściciela strony. W tym portalu moje oceny są opublikowane od razu po ich napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych firm lub liderów rynkowych. Podziwiam was za to, że nie ulegacie zastraszaniu i szanuję was za to.

5 / 5 2022-07-29

po domowemu

Obiady nawet bardziej, niż domowe :)

5 / 5 2022-05-16

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług i firm, z którymi miał rzeczywisty kontakt. Oczywiste jest, że zawsze będą osoby niezadowolone, ale kiedy widzę, że większość opinii o jakiejś firmie jest negatywna, wolę zrezygnować, ponieważ nie wszystkie opinie są bezpodstawne.

5 / 5 2022-02-14

Znane jest nam, że osoby prowadzące biznesy, równie jak politycy, skłonni są do obietnic. Jednak, w rzeczywistości sytuacja bywa różna - nie zawsze realizacja zobowiązań przedstawia się tak idealnie, jak w materiałach reklamowych. Z tego powodu moim zdaniem dobrze, że w sieci powstają takie miejsca. Przystępne firmy, dbające o klientów, mają szansę zareklamować się i podnieść jakość oferowanych produktów czy usług, natomiast nieuczciwi przedsiębiorcy tracą wiarygodność oraz klientów. Dzięki temu!

5 / 5 2021-10-04

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu produktu spełniającego ich oczekiwania, zamówieniu usługi optymalnej dla nich, czy też w odnalezieniu rzeczywiście godnego zaufania sprzedającego. Według mnie, największym atutem tego portalu jest brak ingerencji moderatorów w treść opinii. Opinie są publikowane na stronie od razu i nie są w żaden sposób modyfikowane przez moderatorów.

Rzetelne opinie o Cynamon - domowe obiady

Cynamon - domowe obiady

Siedziba
Czeladź

WWW
http://www.cynamon.sosnowiec.pl/

Email
-

Telefon
513-312-850

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie