Kategorie: / Pozostałe

Cyngiel s.c. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cyngiel s.c.
5 / 5 2022-02-07

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-07-26

Analizuję i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane cenzurze czy wręcz usunięte przez moderatora strony. W tym serwisie wszelkie moje wypowiedzi zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, nie jest istotne, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy rynkowego lidera. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2020-12-15

Analizuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one skorygowane czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej platformie wszystkie moje wypowiedzi stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy lidera na rynku. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2020-11-29

Zamieszczane są tu opinie zarówno o dużych markach, jak i o rodzinnych firemkach z mojej wioski. Obligatoryjnie tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie miejsca.

Rzetelne opinie o Cyngiel s.c.

Cyngiel s.c.

Siedziba
Siedlce

WWW
https://cyngiel.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 111 30 30

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie