Kategorie: / Pozostałe

Cyngiel s.c. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cyngiel s.c.
5 / 5 2022-02-07

Jestem bardzo zadowolony, że dostałem możliwość pomagania innym ludziom w wyborze produktów, usług i zaufanych sprzedawców. Największym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak moderacji komentarzy. Opinie są od razu publikowane na stronie i osoby zarządzające nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-07-26

Tworzę i formułuję swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie będą one cenzurowane lub odebrane przez moderatora strony. Na tej platformie wszystkie moje wypowiedzi są publikowane prawie natychmiast po wysłaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małego przedsiębiorstwa czy lidera na rynku. To widać, że nie macie obaw. I właśnie za to was szanuję.

5 / 5 2020-12-15

Zanim napiszę swoją opinię, muszę mieć pewność, że nie zostanie ona zmieniona lub ukryta przez administratora strony. Na tej stronie każda moja ocena jest widoczna dla wszystkich czytelników natychmiast po dodaniu, niezależnie od tego, czy jest pozytywna, negatywna, odnosi się do małej czy wielkiej marki. Cieszę się, że na tej stronie nie da się mnie zastraszyć, to budzi moje szacunek.

5 / 5 2020-11-29

Na tej stronie znajdują się recenzje zarówno o popularnych marekach, jak i o małych przedsiębiorstwach z mojej miejscowości. Zawsze zaglądam tutaj przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory jeszcze nigdy mnie nie zawiedziono. Jestem bardzo zadowolony, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2020-11-29

Na tym miejscu można znaleźć opinie o zarówno dużych, jak i małych firmach z mojego miasteczka. Przed zakupem czegokolwiek w nowym miejscu zawsze muszę zajrzeć tutaj i do tej pory zawsze byłem zadowolony. Jestem bardzo wdzięczny za istnienie takich stron.

Rzetelne opinie o Cyngiel s.c.

Cyngiel s.c.

Siedziba
Siedlce

WWW
https://cyngiel.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 111 30 30

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie