Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Cyrulicy Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Cyrulicy
5 / 5 2023-02-03

Niezmiernie się raduję z możliwości pomocy innym w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu najlepszej usługi lub znalezieniu rzetelnego wykonawcy. Dużym atutem tego portalu jest, według mnie, brak ingerencji w opinie. Opinia jest szybko publikowana na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-08-20

Sprawdzam i opiniuję tylko platformy, które zapewniają, że moje recenzje nie będą edytowane ani ukrywane przez ich administratorów. Wszystkie moje oceny są publikowane natychmiast po ich wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnych marek czy liderów na rynku. Wyraźnie nie poddaję się presji i bardzo to cenię.

5 / 5 2022-03-28

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że mogę służyć innym klientom w dokonywaniu wyboru odpowiedniego produktu, zamawianiu indywidualnie dostosowanej usługi oraz w znajdowaniu rzeczywiście wartościowego sklepu. Co w mojej opinii jest dużym atutem tego miejsca, to fakt, że opinie są publikowane praktycznie natychmiastowo i zarządzający nie dokonują żadnych zmian w nich.

5 / 5 2021-07-06

Zanim dokonuję płatności, zawsze zajrzę na stronę, gdzie mogę przeczytać opinie innych użytkowników na temat miejsca lub produktu, który mnie interesuje. Tak robię od kilku tygodni i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Polecam tę metodę każdemu, kto nie chce tracić czasu i nerwów na rozwiązywanie problemów związanych z zakupami.

5 / 5 2021-01-20

Tylko 99 zł wystarczy by mieć darmową wysyłkę zamówienia, super!

Rzetelne opinie o Cyrulicy

Cyrulicy

Siedziba
Katowice

WWW
https://cyrulicy.pl/

Email
[email protected]

Telefon
535 098 935

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie