Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Czajownia Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czajownia
5 / 5 2022-09-24

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedawcach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu już z 10 razy uniknąłem współpracy z niewiarygodnym dostawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście wiarygodną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Bardzo dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-07-17

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w sieci działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a niesolidni sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-12-25

Nie tylko wystawiam tu opinie o sklepach i wykonawcach usług. Chyba jeszcze częściej je czytam. Dzięki temu miejscu już z 5 razy udało mi się uniknąć wejścia w relację z antykonsumenckim przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście godną zaufania firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Ekstra, że jesteście.

5 / 5 2021-08-26

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem do niedawna tylko w profilu firmy w Google i w social mediach. Obecnie wchodzę obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo mówią o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2020-11-27

NIe ma to jak napić się dobrej herbaty wieczorem, jeden z moich ulubionych momentów. Co do samej herbaty nie mam zastrzeżeń, dlatego polecam.

Rzetelne opinie o Czajownia

Czajownia

Siedziba
Wrocław

WWW
https://www.czajownia.pl/

Email
[email protected]

Telefon
71 727 95 75

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie