Kategorie: / Żywność / Żywność i gastronomia

Czarna Kawka Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czarna Kawka
5 / 5 2023-01-19

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną zmienione na korzyść osoby, która jest przedmiotem opinii, ani ukryte przez administratora strony. W tym serwisie moje oceny są publikowane niemal natychmiast po wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne oraz czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Widzę, że nie da się Was spławić, i to cenię.

5 / 5 2022-05-29

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i marek, z którymi faktycznie miał do czynienia. Moim zdaniem niemożliwym jest zadowolenie każdego klienta, jednakże jeśli zauważam, że ktoś ma przede wszystkim negatywne komentarze, to nie decyduję się na zakup, ponieważ nie mogą one wynikać z niczego.

5 / 5 2022-02-04

Zanim kliknę przycisk „kup teraz”, sprawdzam opinie innych osób na temat sklepu internetowego i produktu, które wcześniej przeczytam. Robię to regularnie od kilku tygodni i jeszcze nigdy nie było żadnych problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu ani energii na późniejsze problemy, jak wymiana, odstąpienie od umowy, reklamacje czy spory z sprzedawcą.

5 / 5 2021-08-23

Według mnie każdy ma prawo wyrażać konstruktywną krytykę dotyczącą produktów, usług i marek, z którymi naprawdę mieliśmy do czynienia. Oczywiście, nie jest możliwe zadowolenie każdego klienta, ale jeśli zauważam, że ktoś ma głównie negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ są małe szanse, że wszyscy się pomylią.

5 / 5 2020-01-24

Potrafię docenić dobra kawę, a taką można tu nabyć.

Rzetelne opinie o Czarna Kawka

Czarna Kawka

Siedziba
Radom

WWW
https://www.czarnakawka.com/

Email
[email protected]

Telefon
602313095

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie