Kategorie:

Czarodziej.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 2.67
opinie o Czarodziej.eu
2 / 5 2018-07-16

Anuluję swoją rekomendację i nie polecam dokonywania zakupów w tym sklepie. Kupiłam koc przez internet i dokonałam płatności natychmiast po zakupie. Sprawdziłam, kiedy przesyłka zostanie dostarczona, ponieważ była to dla mnie istotna informacja. Po oczekiwaniu na przesyłkę przez dwa dni, otrzymałam telefon z informacją, że produkt, który zamówiłam, jest nagle niedostępny i nie zostanie mi dostarczony. Sklep zaoferował mi alternatywną opcję w innym kolorze, który mnie nie zadowalał, ponieważ chciałam kolor dla dziewczynki, a ten był czarny. Zgodziłam się na nią z powodu obietnicy szybkiej dostawy i gratisu. Niestety, nie otrzymałam żadnej informacji o dostawie, więc wysłałam e-maila i dowiedziałam się, że trzeba poczekać dłużej, ponieważ magazyn również nie posiadał drugiego produktu. Pracownik sklepu przez telefon zaczął kłamać i mówić, że produkt jest dostępny od ręki i zostanie dostarczony wkrótce. To nieodpowiedzialne i żenujące zachowanie. Gdybym nie napisała maila, prawdopodobnie nie zostalibyśmy poinformowani o opóźnieniu dostawy produktu. Straciłam wiele czasu i nerwów, gdybym zamówiła ten sam produkt w innym sklepie, uniknęłabym całego zamieszania. Nigdy więcej nie zamówię niczego z tego sklepu i zdecydowanie odradzam go innym. Nazwa "Czarodziej" mówi sama za siebie.

1 / 5 2017-11-08

To kpina. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

0 / 5 2017-08-16

Następny sklep, który sprzedaje produkty, których nie ma na stanie. Mimo wielokrotnych zapewnień na piśmie i telefonicznie, że wózek będzie dostępny na następny dzień po dokonaniu zamówienia, niestety zostałem poinformowany o tym, że wózek nie jest dostępny. Oczywiście zaproponowano mi inny rodzaj wózka, który nie spełnia moich wymagań. Na szczęście otrzymałem zwrot pieniędzy w obiecanym czasie.

0 / 5 2017-06-26

Wszystko jest w porządku. Można bez obaw kupować od nich. W negatywnym aspekcie, w e-mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia nie podano informacji o firmie kurierskiej i numerze przesyłki. Sklep nie umożliwia wyboru kuriera i sami korzystają z różnych firm. W pozytywnym aspekcie, gdy nie dotarła przesyłka, natychmiast skontaktowałem się z podanym numerem w wyznaczonych godzinach. Otrzymałem szybką odpowiedź i informację o firmie kurierskiej i numerze przesyłki. Sklep wywiązał się ze swojego zobowiązania, a pani obsługująca była miła i chętna do pomocy. To kurier był winowajcą opóźnienia.

5 / 5 2017-04-30

Sklep postępuje nieuczciwie i stosuje szereg oszustw. Pierwsze polega na oferowaniu towaru, który w rzeczywistości nie jest dostępny. Drugie oszustwo to informacja o wysyłce towaru w ciągu 5 dni, jednak w praktyce nie jest to realizowane. Trzecie oszustwo polega na komunikacie o braku towaru, ale z obietnicą dostarczenia go w ciągu 3-4 dni. Czwarte oszustwo dotyczy obiecywania dostarczenia towaru w kolejnym tygodniu, pomimo jego braku. Piąte oszustwo to obietnica zwrotu pieniędzy w poniedziałek, a szóste - zapewnienie, że już we wtorek popołudniu pieniądze będą u klienta. Oszustwo numer siedem oczekuje na realizację, ale nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Mimo, że decyzję o zakupie podjąłem na podstawie informacji na stronie o dostępności produktu, okazało się, że było to oszustwo. Sklep nadal oferuje towar jako dostępny, ale w rzeczywistości go nie ma, co jest skandaliczne.

Rzetelne opinie o Czarodziej.eu

Czarodziej.eu

Siedziba
Kraków

WWW
http://czarodziej.eu/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie