Kategorie:

Czarodziej.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 2.67
opinie o Czarodziej.eu
2 / 5 2018-07-16

NIE POLECAM i zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. Zamówiłam kocyk, przelew wykonałam zaraz po zakupie. Sprawdziłam sobie wcześniej czas dostawy, ponieważ było to dla mnie dość istotne. Po dwóch dniach, gdy miałam nadzieję, że przesyłka do mnie już wyruszyła dostaję telefon z informacją, że produkt który zamówiłam nagle jest niedostępny i go nie dostanę. Zaproponowało mi inny w innym kolorze (nie bardzo byłam zadowolona z tego względu, że chciałam w kolorach dla dziewczynki a ten drugi był czarny), ale zgodziłam się na ten w innym kolorze, ponieważ obiecano mi szybką wysyłkę oraz jakiś gratis (oczywiście gratis sami nie zaproponowali tylko ja musiałam zasugerować, że sytuacja dość nie fajna i wypadałoby jakoś ją zrekompensować). Czekałam więc na wysyłkę, ale minęły kolejne dni a ja dalej nie dostałam żadnej informacji czy już została paczka nadana czy nie więc napisałam maila a tu odpowiedz, że czas dostawy się jeszcze wydłuży, bo tego drugiego również oni jeszcze NIE MAJĄ na magazynie. Przez telefon osoba pracująca w tym sklepie zaczęła kłamać i wypierać się wcześniejszych ustaleń, a mówiła, że ten drugi jest dostępny od ręki i na pewno będzie u nas na początku tygodnia ... Jak dla mnie jest to nieodpowiedzialne zachowanie a wręcz żenujące ! Gdybym sama nie napisała to nawet nie raczyliby się odezwać, że jednak nie dostanę paczki w tym czasie co mi obiecano. Straciłam tyle czasu i nerwów a mogłam zamówić ten sam produkt gdzieś indziej i oszczędzić sobie tego wszystkiego ... Nigdy więcej nie skuszę się, aby zamówić coś z tego sklepu i innym też zdecydowanie odradzam. Nazwa trafiona w dziesiątkę "Czarodziej" - mówi samo za siebie ... Nie polecam.

1 / 5 2017-11-08

To kpina. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

2017-08-16

Kolejny sklep sprzedający coś czego nie ma. Po wielokrotnych zapewnieniach drogą mailową jak i telefoniczną, że wózek jest dostępny dnia następnego po zamówieniu oczywiście dostałem informację o BRAKU wózka w ofercie. Oczywiście propozycja innego, takiego jakiego nie chcę, pojawiła się natychmiast. Jedno szczęście, że zwrot pieniędzy nastąpił w obiecanym terminie.

2017-06-26

Nie jest źle. Można od nich kupować. Przeciw - w email-u potwierdzającym wysyłkę zamówienia ni podano firmy kurierskiej i numeru przesyłki. Sklep nie pozwala wybrać kuriera i jak sami przyznali przez telefon "korzystają to z tego, to z owego". Za- gdy przesyłka nie przychodziła zadzwoniłem pod podany w emailu numer w wyznaczonych godzinach. Odebrano natychmiast. Podałem numer zamówienia. Sami do mnie oddzwonili i podali mi nazwę kuriera i numer przesyłki informując, że została wysłana. I to była prawda. To kurier zawiódł. Sklep wywiązał się z zobowiązania, a pani była dla mnie miła i wykazała chęć pomocy.

5 / 5 2017-04-30

Działanie sklepu to farsa. Oszustwo nr 1: towar jest dostępny. Oszustwo nr 2: towar wysyłamy w ciągu ok. 5 dni. Oszustwo nr 3: towaru nie ma ale będzie w ciągu 3-4 dni. Oszustwo nr 4: towaru nadal nie ma ale będzie u Pana w przyszłym tygodniu. Oszustwo nr 5: księgowa zrobi przelew zwrotny w poniedziałek. Oszustwo nr 6: we wtorek popołudniu na pewno pieniądze będą u Pana. Zapowiada się oszustwo nr 7 czyli dzisiaj na pewno będą robione przelewy. Nie wiadomo tylko, czy to będzie do 15, czy w ogóle dzisiaj, prawdopodobnie tajemnicza księgowa wykonująca przelewy pracuje na nocną zmianę. Pracownicy od początku kontaktu zapewniają, że już wszystko prawie jest gotowe, właściwie że już nie ma tematu, tymczasem rozwiązania przychodzą z dużym trudem. Zdecydowałem się na zamówienie w tym sklepie tylko ze względu na informację na stronie o dostępności towaru, tymczasem towaru nie ma, nie było, być może nie będzie, a na stronie po niemal miesiącu towar nadal jest jako DOSTĘPNY! Szczyt bezczelności.

Rzetelne opinie o Czarodziej.eu

Czarodziej.eu

Siedziba
Kraków

WWW
http://czarodziej.eu/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie