Kategorie: / Żywność

Czekolateria.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czekolateria.pl
5 / 5 2022-07-16

Jest jasne, że przedsiębiorstwa, podobnie jak nasz rząd, lubią składać wiele obietnic. Niestety, w rzeczywistości sytuacja bywa różna od tego, co jest przedstawiane w reklamach. Dlatego uważam, że dobrze, że w Internecie istnieją takie strony. Dzięki nim, uczciwe marki, dbające o swoich klientów, mogą zyskać na popularności i poprawić jakość swoich produktów/usług, a niepewni sprzedawcy tracą swoją wiarygodność i klientów. Świetnie!

5 / 5 2022-02-09

Publikuję moją opinię tylko wtedy, kiedy jestem pewien, że nie zostanie ona zmieniona dla korzyści opiniozanego lub całkowicie usunięta przez właściciela strony internetowej. Wszystkie moje komentarze są publikowane niemal natychmiast po napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej firmy czy wielkiej korporacji. Widzę, że nie boisz się przedstawienia swojego zdania, co bardzo szanuję.

5 / 5 2021-08-26

Bardzo się raduję z faktu, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamawianiu potrzebnej usługi i odnajdywaniu rzetelnego sprzedawcy. Głównym atutem tego serwisu jest, według mnie, jego brak kontroli nad opiniami. Każda opinia jest natychmiast publikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-02-17

Nie tylko wyrażam tutaj swoje opinie na temat sprzedających i ich oferty. Częściej jednak czytam opinie innych. Dzięki tej stronie już kilka razy udało mi się uniknąć podpisywania umowy z niewskazanym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście renomowaną markę, której jestem wiernym klientem do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolony, że takie strony istnieją.

Rzetelne opinie o Czekolateria.pl

Czekolateria.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://czekolateria.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie