Kategorie: / Żywność

Czekolateria.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czekolateria.pl
5 / 5 2022-07-16

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego uważam, że dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i podnieść jakość produktów/usług, a niesolidni sprzedawcy tracą wiarygodność i klientów. Brawo!

5 / 5 2022-02-09

Sprawdzam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy wręcz wykasowane przez właściciela serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze publikowane są niemal od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2021-08-26

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-02-17

Nie tylko wystawiam tutaj opinie o sprzedających i ich ofercie. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu portalowi już kilka razy uniknąłem związania się umową z ogólnie niepolecanym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem rzeczywiście sprawdzoną markę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Świetnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Czekolateria.pl

Czekolateria.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://czekolateria.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie