Kategorie: / Dom

Czerwonekubki.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czerwonekubki.pl
5 / 5 2022-06-27

Opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach sprawdzałem w przeszłości tylko w profilu firmy w Google i w mediach społecznościowych. Aktualnie zaglądam obligatoryjnie także tutaj. Nierzadko recenzje są pełne emocje, więc niewiele dowiadujemy się o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że administratorzy platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2021-12-15

Znajdują się tu opinie zarówno o renomowanych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej gminy. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-08-01

Myślę, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy przedsiębiorstw, z którymi faktycznie miał kontakt. Wiadomo, że nie zawsze gusta się pokrywają, ale gdy widzę, że jakiś produkt ma niemal same negatywne komentarze, to nie kupuję, bo na pewno nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-07-23

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem w ostatnich latach tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało szczegółowe, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

Rzetelne opinie o Czerwonekubki.pl

Czerwonekubki.pl

Siedziba
Stargard

WWW
http://czerwonekubki.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie