Kategorie: / Motoryzacja

Czescisamochodowe.waw.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czescisamochodowe.waw.pl
5 / 5 2022-11-03

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem do niedawna tylko w wyszukiwarce Google i w social mediach. Aktualnie wchodzę obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo dowiadujemy się o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-10-30

Zanim kliknę „kup teraz”, wcześniej zaglądam na ten portal i sprawdzam komentarze innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i upatrzonego produktu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam ten serwis każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2022-08-03

Cieszę się, że mogę pomóc innym konsumentom w zakupie odpowiedniego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego portalu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2020-12-04

Miło, że mogę pomóc innym użytkownikom w wyborze jakościowego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania wykonawcy. Wielkim atutem tego miejsca jest, jak dla mnie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Czescisamochodowe.waw.pl

Czescisamochodowe.waw.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://czescisamochodowe.waw.pl/

Email
[email protected]

Telefon
504-823-205

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie