Kategorie: / Motoryzacja

czesciwsieci.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o czesciwsieci.pl
5 / 5 2022-08-29

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one obrobione czy wręcz usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszelkie moje komentarze zostają zamieszczone niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy lidera na rynku. Widać, że się nie boicie. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2022-08-20

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat zakupionych towarów, zrealizowanych usług lub sprzedających, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma praktycznie tylko krytyczne opinie, to nie zamawiam, ponieważ z pewnością nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2022-05-11

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni przedsiębiorcy tracą w oczach klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-06-15

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeśli widzę, że jakaś firma ma niemal same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

Rzetelne opinie o czesciwsieci.pl

czesciwsieci.pl

Siedziba
-

WWW
http://czesciwsieci.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie