Kategorie: / Pozostałe

Czeskieklimaty.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czeskieklimaty.pl
5 / 5 2022-06-26

Ogromnie cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym osobom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-21

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one ”ugrzecznione” czy wręcz usunięte przez moderatora serwisu. W tym serwisie wszelkie moje komentarze widać niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy największego gracza w branży. Widać, że się nie boicie. I dlatego tak to miejsce szanuję.

5 / 5 2022-04-04

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem w ostatnim czasie tylko w Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-12-30

Fajnie, że mam okazję pomóc innym użytkownikom w wyborze odpowiednio dopasowanego towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę solidnego dostawcy. Sporym atutem tego miejsca jest, przynajmniej dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Czeskieklimaty.pl

Czeskieklimaty.pl

Siedziba
Wrocław

WWW
http://czeskieklimaty.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie