Kategorie: / Biuro

Czteryasy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czteryasy.pl
5 / 5 2022-06-30

Bardzo się cieszę, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi lub w odnalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Według mnie, głównym atutem tego miejsca jest brak ingerencji w opinie. Opinie są publikowane bezpośrednio na serwisie i zarząd nie dokonuje żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-16

Oceniam tylko wtedy, gdy wiem, że moja opinia zostanie opublikowana bez zmian lub usunięcia przez administratora. W tym miejscu moje opinie są publikowane szybko i bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużego przedsiębiorstwa. Podziwiam, że nie ulegacie zastraszeniu.

5 / 5 2022-01-19

Zawsze przed dokonaniem zakupu online, sprawdzam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i produktu. Praktykuję to już od dłuższego czasu i zawsze było to dla mnie pomocne. Polecam każdemu, kto nie chce tracić czasu na ewentualne kłopoty z wymianą, zwrotem, reklamacją czy rozmową z sprzedawcą, aby postępował podobnie.

5 / 5 2021-01-20

Bardzo mnie cieszy, że mam możliwość wspomagania innych osób przy dokonywaniu zakupów, wybieraniu najlepszych usług oraz znajdowaniu sprawdzonych sklepów. Co więcej, uważam, że jednym z głównych atutów tego portalu jest to, że nie zmienia się komentarzy. Moja opinia jest publikowana prawie natychmiastowo i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Czteryasy.pl

Czteryasy.pl

Siedziba
Kielce

WWW
http://czteryasy.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie