Kategorie: / Biuro

Czteryasy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Czteryasy.pl
5 / 5 2022-06-30

Ogromnie cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym użytkownikom w wyborze dopasowanego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego miejsca jest, moim zdaniem, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-04-16

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one poddane modyfikacjom czy nawet usunięte przez moderatora serwisu. W tym miejscu wszystkie moje komentarze publikowane są praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą niewielkiej firmy, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I to szanuję.

5 / 5 2022-01-19

Zanim kliknę ”potwierdzam i płacę”, zawsze zaglądam tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego sklepu online i kupowanego wyrobu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-01-20

Bardzo cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie trafiającego w oczekiwania towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę sprawdzonego sklepu. Dużym atutem tego portalu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania komentarzy. Opinia zostaje niemal natychmiast zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Czteryasy.pl

Czteryasy.pl

Siedziba
Kielce

WWW
http://czteryasy.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie